İşgalci-Terörist ABD’nin Yüzsüzlüğü! | Furkan Haber

İşgalci-Terörist ABD’nin Yüzsüzlüğü!

Geçtiğimiz günlerde Musul'daki terörist bir hava saldırısında 200'ün üzerinde sivil hayatını kaybetmişti. İşgalci ve terörist ABD, bu terörist saldırıyı yüzsüz bir şekilde üstlendi. İşgalci ve terörist ABD, yine yüzsüz ve ahlaksız bir şekilde Musul'da bombalarla katlettiği 200 sivil için, "yanlışlıkla" açıklaması yaptı. Ne güzel(!) Katliam yapacaksın! Sonra da "yanlışlıkla oldu" diye açıklama yapacaksın! Hesap soran da yok! O zaman bundan böyle, dünyanın neresinde olursa olsun, ne kadar ABD'li öldürülürse öldürülsün, nihayetinde yapılması gereken açıklama da bu; "Yanlışlıkla" bu insanlar öldürüldü!..

25 Mart 2017En son haber’in bildirdiğine göre;

ABD, Musul’da en az 200 sivilin hayatını kaybetmesine yol açan bombardımanı kendisinin düzenlediğini doğruladı. Irak ordusunun talebi üzerine burayı vurduğunu açıklayan ABD ordusu, olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

“YİNE ‘YANLIŞLIKLA’ OLDU”

Irak ve Suriye’de DAEŞ’le mücadele koalisyonu kapsamında yürüttüğü operasyonlarda daha önce pek çok ‘yanlışlıkla’ sivili öldürdüğünü gizlemeyen ABD’den yine benzer bir itiraf geldi. Ancak açıklamada sivil ölümlerinden ‘iddia’ olarak bahsedildi.

 

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı, 23 Mart’ta ortaya çıkan, Musul’da ABD uçaklarının bombardımanı sonrası en az 200 sivilin hayatını kaybettiği ve Haşdi Şabii ile Irak Türkmen Meclisi’nin de doğruladığı olayla ilgili açıklama yaptı:

“ORAYI BİZ VURDUK AMA SİVİL ÖLÜMÜ İDDİALARINI ARAŞTIRIYORUZ”

“16-23 Mart’taki bombardıman verilerinin ön incelemesi gösteriyor ki Koalisyon, Irak Güvenlik Güçleri’nin talebi üzerine 17 Mart’ta Musul’un batısında sivil ölümlerinin yaşandığı noktayla uyuşan bir lokasyonu vurdu.”

 

ABD, ‘bu bombardımanla ilgili gerçekleri ve sivil ölümü iddialarının doğruluğunu kanıtlamak için’ soruşturma başlattığını da duyurdu.

 

İşgalci ve terörist ABD, yine yüzsüz ve ahlaksız bir şekilde Musul’da bombalarla katlettiği 200 sivil için, “yanlışlıkla” açıklaması yaptı. Ne güzel(!) Katliam yapacaksın! Sonra da “yanlışlıkla oldu” diye açıklama yapacaksın! Hesap soran da yok! O zaman bundan böyle, dünyanın neresinde olursa olsun, ne kadar ABD’li öldürülürse öldürülsün, nihayetinde yapılması gereken açıklama da bu; “Yanlışlıkla” bu insanlar öldürüldü!..

 

 

 

 

FURKAN YORUM

kitap al
kitap
web tasarım
büyü yapmak
büyü